Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Školící systém RH
Nabídka práce

Školící systém Reality holding

Síť Reality holding má profesionální systém školení, který postupně vede k profesionalizaci realitního makléře, který umí pružně a citlivě reagovat na potřeby trhu a klientů Reality holdingu.

Vzdělávací a školící program má celkem 6 úrovní a začíná již úvodním dvojcyklovým školením nových makléřů. Poté pokračuje postupně od sólové práce makléře až k týmové práci na pobočkách.

Kromě firemních školení jsou hlavně vedoucí a manažeři organizovaní minimálně 1x měsíčně na společné porady a testování, které mají také vzdělávací charakter a posouvají týmy postupně k lepším výkonům a kvalitnější obsluze klienta.

Vrcholem vzdelávání jsou celofiremní semináře, na kterých se střetávají ti nejlepší a kde se zavádějí celofiremní novinky. Semináře se organizují 3x do roka a mají také motivační charakter pro rozvoj a další pokrok jednotlivců.

Síť Reality holding má 3 vlastní interní školitele pro jednotlivé vzdělávací úrovně, na speciální odborné školení si pozývá síť externích školitelů v oblasti timemanagementu, psychologie prodeje apod.

Investujeme do školení a vzdělávacího procesu, jelikož je to investice, která se skutečně oplatí a je přínosem pro makléře i pro firemní síť.

Kontaktní formulář Mám zájem o školení Reality holding  • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.


Rozšířené hledání
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktní formulář

© 2018 Reality holding plus s.r.o. - Ochrana osobních údajů