Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Etický kodex
Reality holding +
silný realitní holding

Etický kodex – firemní 10-tero

Souhrn etických pravidel makléřů sítě Reality Holding:

  1. Společnost Reality holding sa zavazuje k čestnému a kvalifikovanému jednání realitní sítě, tak i jejich poboček a jednotlivých makléřů v různých částech České republiky. Vysoká kvalita služeb je zabezpečená více než 10ti ročními zkušenostmi s realitní činností a kvalitním školícím systémem nováčků.
  2. Vedení společnosti má oprávnění pravidelně přehodnocovat kvalitu poskytovaných služeb a přijímat opatření na zvýšení kvality a obsluhy zákazníka.
  3. Kodex makléře Reality Holding nedovoluje makléři dělat rozdíly mezi klienty z náboženských, politických nebo rasových důvodů.
  4. Makléř má povinnost vyhýbat se úmyslnému zavádění, případně zkreslování skutečnosti a nepravdám při jednání s klientem. Prvořadý cíl je nezneužívat svoje postavení v neprospěch klienta.
  5. Realitní síť, případně makléř, nesmí zveřejňovat důvěrné informace o klientovi (pokud nejsou prokazatelně veřejně dostupné).
  6. Povinnost zachovávat mlčenlivost vůči třetím osobám v obchodních případech, a to i po jejich ukončení, případně jejich neukončení.
  7. Vzájemná spolupráce sítě je základní princip síťového modelu Reality Holding a je základním pilířem společného úspěchu realitní sítě. Makléři jsou povinni spolupracovat i s ostatními realitními kancelářemi, pokud je to ve prospěch uspokojení klienta, a pokud je obchodní případ v souladu s obchodními postupy realitní sítě.
  8. Prospěch firmy a klienta upřednostňuje makléř před osobním prospěchem a vlastním zájmem.
  9. Realitní makléř svým vystupováním vždy reperzentuje firmu a zároveň i svoji osobu.
  10. Osobní odpovědnost makléře za obchodní případ při obchodování s nemovitostmi je základní princip makléře, proto je pod tlakem společnosti na neustálé vzdělávání se v produktu a realitní čínnosti jako takové.


Rozšířené hledání
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktní formulář

© 2023 Reality holding plus s.r.o. - Ochrana osobních údajů