Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Chci být makléř RH
Nabídka práce

Chci být makléř Reality holding

Pokud Vás opravdu zajímá flexibilní a kreativní práce, je zde pro Vás jedinečná příležitost změnit zaběhané postupy ve Vašem životě.

Pokud Vás nemotivují průměrné nebo podprůměrné výdělky ve Vašem nynějším zaměstnání a zajímáte se o měsíční výdělek přesahující 3000, - €, je tu právě pro Vás příležitost změnit stereotyp a začít něco opravdu zajímavého a naplňujícího.

Postup je jednouchý, kontaktujte naši centrálu prostřednictvím kontaktního formuláře, zašlete v příloze svůj profesní životopis nebo zavolejte přímo callcentrum. My Vás pozveme na pracovní pohovor s managerem v oblasti, v níž působíte.

Tešíme sa na Váš zájem a za odměnu do Vás investujeme 1000,-€ do startu - školící program.

Věříme, že nám pomůžete rozvíjet síť Reality holding.

Jmenuji se Manfred Kasprzak, bydlím v Bohumíně a pracuji na pobočce Rh+ Ostrava a Bohumín.

Do sítě Rh+ jsem vstupoval zhruba před rokem a půl, jelikož mne vždy zajímala oblast realit. Postupně jsem se vypracoval na staršího makléře a již více než rok se pravidelně umísťuji na předních pozicích v TOP-kách celé regionální sítě.

Zhruba rok a půl pracujeme na budování vlastního tímu, což se nám postupně daří a čím jsme silnější, tím máme i lepší obsluhu konkrétních klientů po stránce širší nabídky. Mým dlouhodobým cílem je vybudovat silnou pobočku Rh+ v Bohumíně a okolí.

Kontaktní formulář Žádost o pracovní pohovor  • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.


Rozšířené hledání
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktní formulář

© 2023 Reality holding plus s.r.o. - Ochrana osobních údajů