Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Chci být vedoucí RH
Nabídka práce

Chci být vedoucí Reality Holding

Pokud Vás skutečně zajímá flexibilní a kreativní práce, chcete být sám sobě vedoucí a umíte motivovat sám sebe na vyšší mety než průměrný výdělek v zaměstnání, pojďte změnit zaběhané postupy ve Vašem životě.

Pokud máte chuť budovat svůj tým a máte chuť investovat čas do vzdělávání v novém oboru, je tu šance po kvalitním zaškolení v rámci školícího systému realizovat své plány a cíle. Zainvestujeme do Vašeho startu více než 2000, - €!

Postup je jednouchý, kontaktujte naši centrálu prostřednictvím kontaktního formuláře, zašlete v příloze svůj profesní životopis nebo zavolejte přímo callcentrum. My Vás pozveme na pracovní pohovor s managerem v oblasti, v níž působíte.

Těšíme se na Váš zájem a věříme ve Vaši odvahu změnit stereotyp a zaběhlý způsob života. Věříme, že nám pomůžete rozvíjet síť Reality Holding.

Dobrý den!
Jmenuji se Eva Hozová a bydlím v Ostravě.

V roce 2012 jsem vstoupila do společnosti Reality holding jako realitní makléř. Společnost mne zaujala především úžasnou pospolitostí, profesionálním vedením, podporou služebně starších kolegů a osobitým přístupem ke klientům.

Od počátku roku 2013 už vedu nejen Ostravskou pobočku s CENTRÁLOU a koordinuji makléře v moravskoslezském kraji, ale také úspěšně CESTOVNÍ ODDĚLENÍ Rh+.

Vedu život aktivní podnikatelky a v rámci značky Rh+ si buduji svou firmu ve firmě.

A minimálně stejnou pomoc s plným nasazením v začátcích nabízím svým novým kolegům i já.

Kontaktní formulář Žádost o pracovní pohovor  • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.


Rozšířené hledání
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktní formulář

© 2018 Reality holding plus s.r.o. - Ochrana osobních údajů