Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Investiční příležitosti
Reality Holding +
výnos 30-50%

Zhodnocení kapitálu v nemovitostech

Investiční možnost zhodnocení Vašich volných peněžních prostředků do nemovitých věcí. Nejen našim klientům nabízíme zapojení se do investorských aktivit naší společnosti se zajímavými výnosy. Máme pro Vás příležitost jak nejen ochránit své úspory před inflací, ale naopak je zajímavým a výnosným způsobem zhodnotit.

Zhodnocení Vašich volných peněžních prostředků provádíme prostřednictvím pořízení nemovitých věcí z exekučních dražeb, z majetkových podstat v rámci insolvenčních řízení, vše ve spolupráci s renomovanými partnery, s následným prodejem těchto nemovitých věcí. Možnost zhodnocení také prostřednictvím dlouhodobých investic Vašich volných peněžních prostředků směřujících do lukrativních nemovitostí, s jejich následným pronájmem.

Zhodnocení volných peněžních prostředků

Výše zhodnocení je závislá na době, po kterou nám svěříte Vaše volné peněžní prostředky s tím, že je klientům zaručena minimální, dopředu známá výše zhodnocení, za stanovených podmínek dodržení doby trvání vkladu.

Pro koho je investiční možnost určena

Produkt je určen jak podnikatelským subjektům, tak také i spotřebitelům a hlavně těm, kdo chtějí zhodnotit své volné peněžní prostředky investicí do nemovitých věcí.

Hlavní výhody

Nemovité věci nepodléhají zásadním cenovým výkyvům na trhu, kdy si uchovávají svou hodnotu. Po celou dobu trvání vkladu má klient právo požadovat pravdivé a nezkreslené informace o prováděném nakládání s vkladem a stavu jeho zhodnocení.

Zajištění

Klient má právo, aby vrácení vkladu klientovi bylo zajištěno zřízením zástavního práva na nemovité věci.

Výše uvedené informace jsou toliko zevrubné, mají pouze informační charakter, text těchto informací není proto právně závazný a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Podrobné informace Vám budou poskytnuty po předchozím telefonickém či emailovém kontaktu.

Kontaktní formulář Zájem o investování do nemovitostí  • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.


Rozšířené hledání
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktní formulář

© 2018 Reality holding plus s.r.o. - Ochrana osobních údajů