Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

Hypoteční centrum
Reality Holding +
silný realitní holding

Hypoteční centrum Reality holding

Mnozí klienti ještě ani nemají vybranou nemovitost, ale už potřebují vědět, jak by případný nákup nemovitosti mohli financovat.
Služby nášho hypotekárneho centra sú pre klienta v plnej miere BEZPLATNÉ, je to súčasť ALL inclusive servisu pre našich kupujúcich klientov.

Každého klienta, který má zájem koupit nemovitost, vyřídíme v případě kladného prověření klienta úvěrovým certifikátem.
Úvěrový certifikát plní účel určení bonity klienta pro následný nákup nemovitosti, i kdyby tento nákup nerealizoval prostřednictvím sítě Reality Holding.

V každém případě každý klient, který u nás získá úvěrový certifikát, bude zařazen mezi bonitní VIP klienty. Bude mu věnovaná zvýšená pozornost našich makléřů a přednostně bude dostávat nejnovější kvalitní VIP nabídky z realitní sítě Reality Holding.

Doporučujeme osobní setkání s finančním poradcem a osobní řešení finanční situace klienta. Ne jen využívat standartní hypoteční kalkulačku, která je ve většině případů zavádějící.

Navíc Vám naším hypotečním centrem bude poskytnutý úvěrový certifikát s doporučenou možnou výškou úvěru. Hypoteční centrum spolupracuje se specialistou na finanční služby.

Kontaktní formulář Žádost o posouzení možnosti udělení úvěru
  • Pro odeslání formuláře musíte vyplnit všechna pole.
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktní formulář

© 2018 Reality holding plus s.r.o. - Ochrana osobních údajů