Pre správne fungovanie internetových stránok si nainštalujte Flash.

10x proč síť
Reality Holding +
silný realitní holding

10-krát proč Reality holding

  1. Využijte u NÁS největší databázi klientů, kteří prostřednictvím Reality holding aktuálně hledají nemovitost. Disponujeme databází až 30.000 aktuálních poptávajících klientů. Využijte poptávky Reality Holding na prodej právě Vaší nemovitosti. Nabízíme širokou databázi klientů na českém i českém trhu.
  2. Inzerujeme na 250 realitních internetových portálech, kde si najdete svou nabídku. V případě Výhradních smluv nabízíme možnost TOPování a zvýraznění nabídky nadstandartním způsobem, což zaručuje větší možnosti a šance na prodej Vaší nemovitosti.
  3. Makléře Reality holding najdete na našich stránkách. Jejich snahou je poskytnout klientovi ALL inclusive službu - tak jsou vedeni a školeni v realitní síti Reality Holding.
  4. Největší databáze realitních nabídek v České republice a na Slovensku, měsíčně prodáme 130 - 150 nemovitostí. Proč by to neměla být právě ta Vaše. Najdeme správnou cestu k prodeji Vaší nemovitosti.
  5. Odborné znalosti - Vaši nemovitost prodáme díky nejmodernějším metodám, navrhneme Vám aktuální tržní cenu v lokalitě a prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Navíc poskytujeme kvalitní právní servis.
  6. Záruka kvality - všichni naši makléři podléhají permanentnímu procesu školení a jsou neustále vedeni k vzdělávání a reakcím na aktuální nastavení realitního trhu. Nabízíme sekci Nejlepší makléři, abyste si ve své lokalitě vybrali ty nejlepší makléře, kteří Vám pomohou prodat či koupit nemovitost.
  7. Záruka slušnosti – všichni naši makléři jednají v souladu s etickým kodexem Reality holding.
  8. Nabízíme možnost oddlužení nebo výkup Vaší nemovitosti za co nejvýhodnějších podmínek v souladu s Vašimi požadavky a s aktuální situací na realitním trhu. Ve specifických případech v rámci servisu klientovi řešíme i půjčku na kupní cenu nemovitosti.
  9. Komplexní servis včetně asistence při odevzdání nemovitosti
  10. Bonus navíc – Kanárské ostrovy – kromě profesionálních služeb Vám u nás koupí nebo prodejem vzniká nárok na dárek od našísítě: Pobyt na Kanárských ostrovech – jedině u NÁS


Rozšířené hledání
Klientská zóna   RH portál   vstup JUNIOR   Webmail 1   Webmail 2 Kontaktní formulář

© 2018 Reality holding plus s.r.o. - Ochrana osobních údajů